Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 30.11.2010 16:50:49 

turnaj hokejových fanoušků v malé kopané

užitečné tipy
 

 

 

 
 
Sport kemp u Tomášů - Děpoltovický rybník
 
Areál naleznete max. 2 km od místa konání  turnaje hokejových fanoušků v těsné blízkosti děpoltovického rybníka. Jde o trochu netradiční camp, naleznete zde kromě jisté ubytovací kapacity a restaurace především samé sportovní záležitosti. Beach volleybal, stolní tenis, streetball dále potom třeba kulečník. Pro ubytované je k dispozici i malý krytý bazén. Vstup do blízkého rybníka (koupaliště) je dnes již poněkud komplikovaný, přesto jej v minulém roce dokázal vyřešit Obecní úřad v Děpoltovicích, který odkoupil písečnou pláž od jednoho ze soukromníků a tak koupání nic nebrání. Na nedálekém přilehlém hotelu je možné půjčit si vodní šlapadla, pramice apod.
 
Ubytování si zde můžete vybrat podle náročnosti. Chatka (4 lůžka), kde nejsou součástí sprchy a WC (je nutné docházet do společných v areálů - 20m od chatky) můžete mít za 500 Kč na den. Po domluvě potom 125 Kč/osoba-noc. Druhá varianta je pro náročnější (páry?). Areál disponuje zděnou budovou s dřevěným palubkovým pobitím se šesti dvojlůžkovými pokoji, jejichž součástí je WC a sprcha...Tato varianta Vás vyjde na 250 Kč/osoba-noc. Pořád ale platí skutečnost, že "Děpoltky" budou v tomto termínu plné lidí. Zatím je kemp volný, tak nezaváhejte. Kontakt a rezervace naleznete na www.sportcamp.cz
 
Restaurace jsou zde hned dvě. V letním období funguje přilehlá venkovní s pergolou, pro nejrůznější akce potom klasická dobová s krbem. Ceny jsou zde minimálně lidové.

 

 

 

 

 Areál JK Pegas Děpoltovice

Celý komplex, z něhož již neexistuje celá řada hospodářských objektů a zařízení,  je evidován jako nemovitá kulturní památka (č. 785). Objekt starého zámku ve velmi špatném stavu (do objektu zatékalo, jižní stěna byla částečně rozpadlá, chyběla všechna okna apod.) připadl po privatizaci i s částí pozemku a přilehlou stájí paní Heleně Lahodné. Ta v roce 1997 zahájila opravy budovy starého zámku, kdy byla jako první opravena střecha společně s kompozicí jižní stěny. V témže roce byla zahájena rekonstrukce rozsáhlého klenbového sklepa empírového slohu (do té doby bylo sklepení využíváno jako sklad brambor), kde v roce 1999 byla uvedena do provozu restaurace. Započala také rekonstrukce druhého a třetího nadzemního podlaží budovy. Tyto prostory mají v budoucnu sloužit jako penzion a částečně se tak stává v roce 2000, kdy bylo do provozu uvedeno druhé nadzemní podlaží. V dnešní době se pracuje na podkrovních částech objektu, kde kromě rozšíření ubytovacích kapacit má vzniknout i nová školící místnost pro nejrůznější akce.

Ubytovací kapacita penzionu ze 16. století, kde trávil nějaký čas i Otto von Bismark čítá nějakých 50 míst, přičemž jednotlivé pokoje jsou dvojlůžkové nebo třílůžkové, ale především kompletně vybaveny (sprchy, samostatné WC, TV, sat apod.). Pokud chcete přijet 1.8.2009 na "Děpoltovický víkend" tak nezaváhejte. Už jste si jistě přečetli, že v témže termínu se v Děpoltovicích konají mezinárodní závody v parkurovém skákání, den věnovaný dětem a Tradiční slavnosti. Obec se tak v tomto termínu stává nadimenzovanou. Vy můžete už nyní využít rezervačního systému, který naleznete na stránkách www.jkpegas.cz . Naleznete zde i aktuální ceny ubytování a možná budete příjemně překvapeni. V tomto termínu by to mělo být 260 Kč/osoba-noc. Se snídaní potom 330 Kč/osoba-noc...

Objekt nabízí i restauraci, kde se můžete pravidelně stravovat. Kromě rozmanitého lístku s přijatelnými cenami minutkových jídel zde ve všech sedmi pracovních dnech můžete dostat i polední menu (polévka + hotové jídlo) za 60 Kč.

Areál JK Pegas nabízí i vyjížďky na koních pro jednotlivce nebo třeba celé skupiny lidí, rodiny apod. V sezóně naleznete v Děpoltovicích ustájených až 60 koní, při samotných závodech samozřejmě ještě více.

TOPlist